Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zmarł Roman Filecki

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, iż zmarł nasz kolega Roman Filecki.

 

Roman urodził się 9 sierpnia 1943 r. w Włodzimierzu. Ukończył Akademię Spraw Wewnętrznych uzyskując tytuł mgr prawa. Pracował jako Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Wojewódzkiej Komendy w Zielonej Górze. Odszedł na emeryturę w stopniu podpułkownika. Był Wieloletnim Prezesem Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego (PZM) w Zielonej Górze. W latach 1994-1998 oraz 2002-2006 pełnił funkcję Radnego Miasta Zielonej Góry gdzie działał w Komisjach Praworządności i Porządku Publicznego oraz Komisji do Spraw Rodziny. Roman był cenionym działaczem społecznym wielokrotnie wyróżnianym min. Krzyżem Zasługi dla ZHP, Krzyżem Zasługi dla PCK, Złotym Medalem za zasługi PPoż. W przeszłości był przewodniczącym SdRP w Zielonej Górze, Wojewódzkim Rzecznikiem Dyscypliny SLD. Do końca członek władz wojewódzkich i powiatowych SLD. Zawsze mogliśmy na niego liczyć.Roman miał dwoje dzieci i troje wnucząt. Cześć jego pamięci.

Wszystkich, którym chcą pożegnać Romana Fileckiego zawiadamiamy, iż uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 13 maja o godzinie 9:30 na starym cmentarzu w Zielonej Górze.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem